Szukasz informacji? Znajdziesz ją TU!

Horoskop Ryby na 2023 rok

W 2023 roku gwiazdy radzą Rybom zdecydować: w jakim kierunku chcą pływać , do czego dążą i co chciałyby osiągnąć. W nadchodzącym roku raczej nie spodziewaj się stabilności – ale jeżeli się postarasz, wszystkie zmiany obrócą się na lepsze.

Ryby w 2023 roku nie będą mogły tak po prostu płynąć z prądem.

Jakie zmiany nastąpią w ich życiu i jak się zachować aby rok 2023 był szczególnie udany – czytaj w naszym horoskopie na 2023 rok.

Co czeka Ryby w 2023 roku?

Początek 2023 roku zapowiada się bardzo pomyślnie , zwłaszcza finansowo. Jeśli jednak chcesz w dalszej części roku również odnosić sukcesy – naucz się „łapać falę”, czekać , kiedy trzeba czekać , i działać – kiedy trzeba działać.

Mimo , że powodzenie większości planów będzie w dużej mierze zależało od okoliczności zewnętrznych , nie oznacza to , że przez cały rok można płynąć z prądem i czekać na szczęście.

Twoim zadaniem jest wybrać najbardziej dogodny moment do działania – i jak najlepiej go wykorzystać.  A jeśli nie wiesz co masz robić, polegaj na intuicji , ona Cię nie zawiedzie.

W 2023 roku szczególnie ważne jest, aby Ryby kontrolowały emocje. Staraj się nie tracić panowania nad sobą i nie pozwól, aby inni Cię wyprowadzili z równowagi: drażliwość i złość mogą Ci poważnie zaszkodzić , szczególnie w pierwszej połowie roku.

W 2023 roku często będziesz marzyć o stabilności, ponieważ ten rok będzie wyjątkowo niestabilny. Nawet, jeśli w jednym obszarze życia wszystko się ustabilizuje, w innym będą odczuwane niespodziewane zawirowania. Szczególnie wiele niespodzianek pojawi się w życiu osobistym.

Latem może zdarzyć się tak wiele niespodzianek, że będziesz miał ich zdecydowany przesyt. Nie panikuj , zacznij  zmiany od małych kroków, nie spiesz się. Pod koniec lata sytuacja może być bardzo napięta – ale cokolwiek się stanie , reaguj na zmiany rozsądnie, bo to nie jest dobry czas aby podejmować zbędne ryzyko.

Jesienią będziesz miał szansę na nowy projekt, który otworzy przed Tobą ogromne możliwości – ale szansa na jego realizację będzie tylko jedna, dobrze przemyślana. Jeśli projekt ma charakter globalny – poszukaj pomocy, sam raczej nie będziesz w stanie go opanować.

Spróbuj też do końca 2023 roku rozwiązać wszystkie nierozwiązane problemy i dokończyć niedokończone sprawy , które od dawna wymagały zakończenia – od tego zależy w dużej mierze pomyślny początek przyszłego 2022 roku.

Horoskop Ryby na 2023 rok – kobiety

Okres przed początkiem lata będzie niezwykle spokojny , wręcz nudny. Druga połowa lata i wczesna jesień mogą przynieść nieoczekiwane zmiany , szczególnie w życiu osobistym. Pamiętaj o tym, że nie ma ludzi idealnych, a teraz będzie czas na to, aby zdecydować jakie cechy u partnera są dla Ciebie ważne. Czy jesteś gotowa, aby przymknąć oko na pewne braki?

U kobiet Ryb, które mają partnera, relacje z nim mogą zostać zachwiane. Jeżeli tak się stanie, być może warto zrobić sobie kilkudniową przerwę , na przykład pojechać na wakacje z przyjaciółką. Będziesz miała czas na to, aby spojrzeć na sytuację spokojniej i ustalić priorytety, aby uniknąć popełniania w kółko tych samych błędów.

Horoskop Ryby na 2023 rok – mężczyźni

Jeśli masz plany zawodowe – zacznij je realizować jak najwcześniej, tym bardziej , że horoskop dla mężczyzn Ryb na 2023 rok przewiduje, że okoliczności będą sprzyjające w pierwszych dniach stycznia.

Szczególnie korzystny  okres na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć będzie również występował od początku kwietnia do końca lipca.

Latem będziesz miał dużo dobrze płatnej pracy i będziesz mógł sobie pozwolić na więcej, niż planowałeś.

Nie martw się , jeśli któryś z projektów nie wypali pod koniec lata lub na początku jesieni – doświadczenie , które zdobędziesz bardzo przyda Ci się później.

Jednak horoskop Ryby na 2023 rok nie obiecuje, że będzie świetnie we wszystkich dziedzinach. Marzenie o idealnej partnerce może doprowadzić do rozpadu w już istniejącym związku , a krytykowanie osób z Twojego otoczenia może skomplikować Twoje relacje z przyjaciółmi lub współpracownikami. Ale jeżeli nauczysz się oddzielać marzenia od rzeczywistości i zachowywać bardziej lojalnie w stosunku do przyjaciół i współpracowników, możesz uniknąć wielu problemów.

Horoskop Ryby na 2023 rok – miłość

Przez większą część roku będziesz szukał kompromisu między życiem osobistym a pracą. Spróbuj znaleźć złoty środek i unikaj skrajności. Jeżeli masz już partnera, spróbuj okazać mu więcej czułości i pokaż, że o nim pamiętasz.

Wiosną w życiu samotnych Ryb może zdarzyć się niezbyt udany romans lub ich uczucia pozostaną nieodwzajemnione. Nie martw się i pamiętaj , że negatywna sytuacja pomaga bardziej cenić dobre zdarzenia.

Pod koniec roku będziesz miał świetne okazje by kogoś poznać: od listopada szanse na spotkanie bratniej duszy wzrosną wielokrotnie , ale to spotkanie może być bardzo zaskakujące.

Ryby będące w związku, w okolicach jesieni mogą przeżyć kryzys w kontaktach z partnerem. Aby uspokoić sytuację , będziesz musiał wykazać się maksymalną cierpliwością i troską. Jeśli czujesz , że w związku są problemy – nie czekaj kiedy będzie ich zbyt dużo , lepiej jak najszybciej porozmawiać z drugą połową i omówić wszystkie wątpliwości. Może się okazać , że większość problemów jest tylko wytworem Twojej wyobraźni.

Horoskop Ryby na 2023 rok – finanse

Z materialnego punktu widzenia rok 2023 będzie dla Ciebie udany już od pierwszych miesięcy – jeżeli tylko będziesz wystarczająco zaangażowany w pracę .

W okresie styczeń-luty Twoje dochody mogą znacznie wzrosnąć , ale nie oznacza to, że pozostaną takie w najbliższych miesiącach. Więc nie wydawaj wszystkich pieniędzy od razu! Pamiętaj , że w roku 2023 lepiej zarobić i zaoszczędzić pieniądze, niż zarobić i wszystkie natychmiast wydać.

Nie jest to też najlepszy czas na duże inwestycje , wyjątek można zrobić tylko dla takich inwestycji, które są bardzo pewne np. zakup nieruchomości.

Horoskop Ryby na 2023 rok – zdrowie

W 2023 roku Rybom powinno dopisywać zdrowie w 100%. Pomimo tego, pamiętaj o wszystkich ustalonych wcześniej badaniach kontrolnych.

W czasach zaćmień księżyca i słońca ( 26 maja , 10 czerwca , 19 listopada i 4 grudnia) staraj się zachowywać jak najostrożniej: w te dni zwiększa się ryzyko kontuzji , dlatego do sportów ekstremalnych czy bicia rekordów na siłowni lepiej wybrać bardziej odpowiedni czas.

Latem korzystne będą zabiegi relaksujące i lecznicze. A jeśli bezsenność lub nadmierna nerwowość pojawią się bliżej jesieni, zwróć uwagę na codzienną rutynę i dostosuj ją tak, aby być częściej na świeżym powietrzu.